I-V 9:00-17:00
+370 693 03603

Mūsų paslaugos

Sveiki atvykę į Medis.lt – didžiausią medienos pramonės įmonių portalą Lietuvoje.

Medis.lt tikslas – padėti kiekvienam dalyviui pristatyti savo įmonę, prekes ar paslaugas ir susirasti naujų verslo partnerių – produkcijos pirkėjų ar tiekėjų. Lankytojai čia gali rasti itin išsamią informaciją apie medienos pramonės įmones, jų siūlomus ar ieškomus produktus/paslaugas ir greitai su jomis susisiekti.

Per ilgus veiklos metus subūrėme didelį nuolatinių narių ratą. Portalo dalyviai – tiek smulkiojo verslo atstovai, tiek didelės tarptautinės kompanijos, tiek gamybininkai, prekybininkai ar paslaugų teikėjai. Nors portalas skirtas Lietuvos medienos rinkos dalyviams, tačiau jis tapo patrauklus ir užsienio įmonėms. Turime lojalių klientų iš Vokietijos, Austrijos, Lenkijos ir kitų šalių.


Kodėl verta tapti Medis.lt nariu?

 

Medis.lt - didžiausias ir seniausias medienos pramonės portalas Lietuvoje

Didelė ir kokybiška auditorija - Medis.lt aplankomas daugiau nei 30.000 kartų per mėnesį, nuolat turime apie 1.300 aktyvių, aktualių skelbimų, bendraujame su daugiau nei 2.500 įmonių.

 

Tikslinė ir kokybiška medienos rinkos auditorija
Kasdien Medis.lt portale apsilanko daugiau nei 1.000 tikslinių medienos rinkos dalyvių (tiek smulkiojo verslo, tiek didelių tarptautinių kompanijų atstovų, tiek gamybininkų, prekybininkų ar paslaugų teikėjų) ir galutinių vartotojų.

 

Skelbimai ir įmonių katalogas
Narystę turintys vartotojai gali talpinti skelbimus (iki 10 vnt.), skelbti savo įmonės informaciją įmonių kataloge bei susikurti internetinę svetainę - tai garantuoja maksimalų Jūsų produkcijos ar paslaugų matomumą. Skelbimuose galėsite ne tik siūlyti savo produkciją ar paslaugas, bet ir ieškoti žaliavų, tiekėjų, verslo partnerių, darbuotojų ir pan.

 

Kokybė
Absoliučiai visas portalo turinys yra prižiūrimas administratorių, tad Jums pateikiama aukščiausios kokybės verslo informacija (įmonių, produktų, skelbimų, atstovų sąrašai).

 

Pasiūlymų sklaida
Kiekvieną dieną naujausi medienos rinkos pasiūlymai (skelbimai) yra išplatinami gausiai prenumeratorių duomenų bazei. Jūsų pasiūlymai būtinai pasieks reikiamus asmenis. Jei pageidausite, skelbimus galėsite prenumeruoti ir Jūs.

Pasirūpinkite, kad Jūsų verslas būtų matomas Lietuvos medienos rinkoje - skelbkite apie savo gaminamą produkciją, pateikite savo atstovų kontaktus, talpinkite skelbimus, o Medis.lt parūpins Jums klientų.

Registracija portale nemokama, tačiau kitos portalo paslaugos (skelbimų talpinimas, išsamus įmonės pristatymas kataloge, mini svetainė ir statistika) aktyvuojamos sumokėjus narystės mokestį.


 

Narystės portale Medis.lt kaina:

Laikotarpis   Mėnesio kaina
12 mėn. 11,58 EUR + PVM
6 mėn. 13,03 EUR + PVM
3 mėn. 14,48 EUR + PVM

 

Narystę turintys vartotojai gali savo skelbimams už papildomą mokestį užsakyti skelbimų iškėlimo paslaugas. Papildomos paslaugos skelbimams kainuoja priklausomai nuo pasirinkto paslaugos laikotarpio.

Plačiau apie skelbimo iškėlimą kategorijoje ir paieškos rezultatuose

Plačiau apie skelbimo iškėlimo tituliniame Medis.lt puslapyje paslaugą

 


Reklama portale

Siūlome efektyvią reklaminių skydelių (banerių) reklamą portalo puslapiuose už patrauklią kainą. Daugiau informacijos apie reklamos paslaugas galite rasti čia.

 


Projektą vykdo

UAB „B2B LT“
K. Petrausko g. 26-217, LT-44156 Kaunas
Tel. +370 693 03603
El. paštas [email protected]
www.b2b.lt

Įmonės kodas 302798404
PVM mok. k. LT100006937214

A.s . LT167300010132171192
„Swedbank“, AB
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22


Apie UAB "B2B LT"

UAB "B2B LT" komanda, turinti daugiau nei 10 metų internetinio verslo patirties, siūlo internetinę verslo platformą, kurios pagalba galima sukurti prekybos ir rinkodaros portalus skirtingiems verslo sektoriams. Mūsų platforma apdoroja didelius lankytojų srautus, suteikia galimybę pristatyti savo veiklą, produkciją, nurodyti atstovų kontaktus, talpinti ir prenumeruoti skelbimus. Platformos pagrindu sukurtų portalų naudotojai tampa geriau matomi internete, randa naujų klientų ar tiekėjų, išplečia rinkas į užsienį. Platforma tinka verslo asociacijoms, interneto verslininkams, iniciatyvioms įmonėms.

UAB "B2B LT" internetinė verslo platforma yra įdiegta šiuose projektuose:

  • www.Medis.lt - didžiausias medienos pramonės portalas Lietuvoje. Bendradarbiaujame su 2.200 įmonių. Portalas veikia nuo 2004 m.
  • www.Wood-me.com - tarptautinis medienos pramonės portalas. Bendradarbiaujame su 65.000 įmonių. Portalas veikia nuo 2008 m.
  • www.AgroLietuva.lt - specializuotas Lietuvos žemės ūkio portalas. Portalas veikia nuo 2014 m.
  • www.AgroTex.lt - specializuotas Lietuvos ūkio technikos portalas. Portalas veikia nuo 2014 m.

Atstovaujate kitai verslo šakai ir ieškote verslo internete galimybių?
Manote, kad panašus portalas būtų naudingas ir Jūsų rinkos dalyviams?
Susisiekite su mumis!