I-V 9:00-17:00
+370 693 03603

Siūlo: Gaminame medinius langus

Kaina: sutartinė

Šiuolaikinė medinio rėmo konstrukcija, kokybiškos impregnavimo ir dažymo medžiagos, moderni technologija bei kvalifikuoti darbuotojai leidžia įmonei kokybiškai bei greitai atlikti pačius įvairiausius klientų užsakymus.
Medinę langų dalį gaminame iš aukščiausios kokybės užsienio ir Lietuvos gamintojų tiekiamo pušies, maumedžio, ąžuolo ar kitokios medienos tašo. Išoriniai sluoksniai yra radialinio arba pusiau radialinio pjovimo, o tai apsaugo langus ir duris nuo deformacijos. Naudojame impregnavimo, gruntavimo ir apdailos medžiagas. Jos giliai įsiskverbia į medį ir patikimai apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio. Langų gamybai naudojame austrišką ir vokišką furnitūrą. Naudojami vienkameriniai, dvikameriniai stiklo paketai su selektyviniu stiklu.
Įmonės gaminamų medinių langų profilis atitinka naujausius europinius reikalavimus. Medinis lango profilis gaminamas iš klijuotos medienos tašų. Jo storis gali būti tiek 68 mm (sistema IV-68), tiek ir 78 mm (sistema IV-78). Dėl to lango konstrukcija yra patvari ir stabili. Šie profiliai yra su didesniais spindulio kampų užapvalinimais ir nuolydžiais, o tai leidžia lengviau ir kokybiškiau nudažyti langus (padidinus kampo spindulį, padidėja dažomas plotas, išvengiama nusitrynimo galimybės), apsaugo nuo vandens ir purvo sankaupų, suteikia gaminiui analogų neturinčią išvaizdą.


Skelbimo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Data: 2019.12.03
Skelbimo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Data: 2019.12.03

Panašūs skelbimai
Siūlo
Vakar
Sutartinė
Siūlo
Vakar
Plungės r. sav.
Skydus, laiptų pakopas, pakopes, laiptų elementus
Sutartinė
Siūlo
05.04
Šakių r. sav.
parduodame klijuotus, dygiuotus pušies medienos gaminius
Sutartinė
Žymės: Tašas